Kolęda 2017

Kolęda 2017

 

 

Kolęda 2017
     
DNIA OD GODZINY ULICE:
2017-01-02 poniedziałek 15:00 I - Skrzetuskiego i Lipowa; II - Główna od torów
2017-01-03 wtorek 13:00 Zaleśna
2017-01-04 środa 14:00 Zielna i Redutowa
2017-01-05 czwartek 15:00 Świerkowa i ulice odchodzące od Świerkowej: Sucha i Borowa
2017-01-06 piątek 14:00 Wspólna Droga i Tymionkowa
2017-01-07 sobota 10:00 I - Kmicica, Jaremy, Czarneckiego, Wołodyjowskiego, Kordeckiego; II - Gwalberta, Halin, Lasek Sosnowy
2017-01-08 niedziela 14:00 Osiedle Bobrowiecka: Wilgi, Kormoranów, Bażancia, Orla
2017-01-09 poniedziałek 11:00 I - Piaskowa i Okrężna; II - Bobrowiec Kolonia: Sowia, Puszczyka, Sójki i Bukszpanowa
2017-01-10 wtorek 10:00 Bobrowiec ul. Mazowiecka od Przemysłowej do Żwirowej
2017-01-11 środa 13:00 Przemysłowa
2017-01-12 czwartek 12:00 Ks. Marka
2017-01-13 piątek 15:00 Głowna od Zaleśnej do Szkoły i ulice odchodzące od Głównej: Sucha i Borowa
2017-01-14 sobota 10:00 I - Leśna, Gwiazdy Polarnej, Róży Wiatrów, Palmowa, Przy Lesie, Iglasta; II - Bajeczna i Przyjazna
2017-01-15 niedziela 14:00 Mazowiecka od Leśnej do Żwirowej, ul. Bobrów
2017-01-16 poniedziałek 15:00 I - Anhellego i Sułkowskiego ; II - Balladyny
2017-01-17 wtorek 12:00 Beniowskiego
2017-01-18 środa 11:00 Lechitów
2017-01-19 czwartek -------- brak kolędy
2017-01-20 piątek 14:00 Gen. Zajączka
2017-01-21 sobota 10:00 I - Kamionka Zachodnia: Północna, Przy Stawie, Pod Dębami; II - Kamionka Wschodnia: Północna, Niezapominajki, Okrężna, Ziołowa, Macierzanki, Miętowa, Lubczykowa, Lawendowa
2017-01-22 niedziela 14:00 Główna od Mazowieckiej do tartaku, Gościnna, Pomyślna
2017-01-23 poniedziałek 10:00-21:00 zapisy dla rodzin któych nie zastaliśmy na kolędzie
2017-01-24 wtorek 10:00-21:00 zapisy dla rodzin któych nie zastaliśmy na kolędzie
2017-01-25 środa 10:00-21:00 zapisy dla rodzin któych nie zastaliśmy na kolędzie
2017-01-26 czwartek 10:00-21:00 zapisy dla rodzin któych nie zastaliśmy na kolędzie
2017-01-27 piątek 10:00-21:00 zapisy dla rodzin któych nie zastaliśmy na kolędzie
2017-01-28 sobota 10:00 I - Naturalna, Skalna i Brzozowa;
II - Willowa, Jesienna, Czerwonych Jabłuszek, Jaśminowa i Wiklinowa